(FOTO) JEDAN JE DEJAN: Navijači Intera se poklonili Stankoviću

Srbin je legenda Interista

Borio si se i pljuvao kriv za naše boje, gde god da odeš ti ćeš biti jedan od nas, poručili su navijači Intera legendarnom srpskom fudbaleru

MILANO - Navijači Intera pozdravili su ovacijama bivšeg fudbalera ovog kluba Srbina Dejana Stankovića koji je sada pomoćni trener Udinezea.

Najvatrenije pristalice Intera okačile su transparent na tribinama uoči meča sa Udinezeom na kojem je pisalo:"Dejan: Borio si se i pljuvao krv za naše boje, gde god da odeš ti ćeš biti jedan od nas".Stanković je igrao za Inter od 2004. do 2013. godine. On je za Inter odigrao 326 utakmica i postigao 42 gola.

Udineze je na kraju slavio s 2:1. Inter je poveo golom Ikardija u 44. minutu. Na 1:1 izjednačio je Fernandes u 60. minutu, a pobedu gostima doneo je Tero u 71. minutu. Zdravko Kuzmanović odigrao je ceo meč za Inter, dok je Nemanja Vidić bio na klupi za rezerve. Na klupi Udinezea bio je srpski golman Željko Brkić. Udineze je trenutno osmi na tabeli sa 21 bodom, dok je Inter 12. sa 17.