(VIDEO) FOTKA ZA SVA VREMENA: Toti dao gol Laciju, pa napravio selfi

Princ Rima

Iako je u septembru napunio 38 godina Frančesto Toti i dalje pokazuje da je velemajstor na terenu. Kapiten i legenda Rome postigao je dva gola u gradskom derbiju protiv Lacija, čime je podsetio na najslavnije dane svoje karijere.

Lacio, gost u ovom meču, vodio je sa 2:0 posle prvog poluvremena, a onda je na scenu stupio Toti.

Igrač koji je od 1993. godine član "Vučice" je prvi pogodak postigao u 47. minutu, a izjednačenje svom timu doneo u 64. minutu.

Posle drugog pogotka Toti je radost podelio sa najvernijim navijačima na južnoj tribini Olimpijskog stadiona u Rimu, a potom pozajmio telefon kako bi napravio selfi.