(VIDEO) AU, KAKVA VOLEJČINA SRBINA: Bane Ivanović fantastičnim golom doneo sva tri boda Čelsiju

Niko kao Bane

Kapiten srpske reprezentacije levom nogom je u 66. minutu pogodio suprotni deo gola Aston Vile

Kapiten Srbije Branislav Ivanović doneo je danas sjajnim golom pobedu svom Čelsiju nad Aston Vilom od 2:1, kojom je tim iz Londona povećao prednost na vrhu tabele Premijer lige.

Čelsi sada ima 56 bodova, sedam više od Mančester sitija, koji je kod kuće odigrao 1:1 sa Halom.

Čelsi je danas poveo golom Edena Azara već u osmom minutu, a izjednačio je Žores Okor u 48.

Tim iz Londona je do nove prednosti stigao kada je Ivanović u 66. minutu sjajnim volejom pogodio gornji levi ugao gola za 2:1.

Branislav Ivanović, Foto: AP

Sautempton je izbio na treće mesto sa 45 bodova, pošto je u gostima pobedio Kvins Park Rendžers i to golom Sadija Manea u trećem minutu nadoknade vremena. Mančester junajted je četvrti sa 43, a on sutra igra u gostima protiv Vest Hema.

Totenhem takođe ima 43 boda, pošto je danas posle preokreta u derbiju Severnog Londona pobedio Arsenal sa 2:1. U subotu je na programu još jedan meč i to derbi Mersija, Everton-Liverpul.