POSLE PREOKRETA: Brazil pobedio Francusku u Parizu

Prijateljski meč

Pod vođstvom Karlosa Dunge Brazilci igraju kao preporođeni, jer su večeras zabeležili sedmu pobedu zaredom otkako ih je preuzeo od Luisa Felipea Skolarija nakon debakla na prošlogodišnjem prvenstvu sveta kod kuće

PARIZ - Fudbalska reprezentacija Brazila savladala je večeras u prijateljskoj utakmici u Parizu domaću selekciju Francuske sa 3:1.

Pred više od 80.000 gledalaca na stadionu "Francuska" u pariskom predgrađu Sen Deni, "karioke" su razbile "trikolore" odličnom igrom u drugom poluvremenu.

Domaćin je rano poveo golom Varana, ali je Oskar izjednačio rezultat u završnici poluvremena, da bi u drugom delu susreta sjajnu partiju Brazilaca za veliki preokret krunisali Nejmar i Luiz Gustavo.

Francuska - Brazil 1:3 (Varan 21 - Oskar 40, Nejmar 57, Luiz Gustavo 69)

Reprezentacija Francuske, koja igra samo prijateljske utakmice prvenstva Evrope 2016. godine, čiji je domaćin, u nedelju dočekuje u Sent Etjenu selekciju Danske.