HET-TRIK: Benteke doneo bod Aston Vili protiv KPR

Premijer liga

Susret u Birmingemu obilovao je uzbuđenjima i preokretima, a obeležio ga je trostruki strelac u timu domaćina Kristijan Benteke

LONDON - Fudbaleri Aston Vile i Kvins Park Rendžersa igrali su večeras nerešeno 3:3, u derbiju začelja engleske Premijer lige.

Gosti iz Londona poveli su u 7. minutu preko Filipsa, Benteke je sa dva gola doneo preokret Aston Vili, ali je KPR u drugom poluvremenu ponovo došao do prednostu pogocima Hila i Ostina.

Ipak, važan bod domaćinu Benteke je obezbedio u završnici efektnim golom iz slobodnog udarca.

KPR je ostao u opasnoj zoni sa 26 bodova, dok je Aston Vila na 16. poziciji sa tri boda više.

Aston Vila - KPR 3:3 (Benteke 10, 33, 83 - Filips 7, Hil 55, Ostin 78)

Tabela: Čelsi 70 bodova, Arsenal 63, Mančester Junajted 62, Mančester Siti 61, Liverpul i Totenhem po 54, Sautempton 53, itd.