(VIDEO) TUČA NAVIJAČA U SARAJEVU: Evo zašto je prekinuta utakmica u Lukavici

Haos na tribinama

Duel Slavije i Sarajeva nastavljen je posle pauze od dvadesetak minuta

U utakmici 25. kola fudbalske Premijer lige Bosne i Hercegovine, između Slavije i Sarajeva koja se igrala u Lukavici došlo je do prekida u 67. minutu pri rezultatu 2:2.

Došlo je do fizičkog obračuna na tribinama, a glavnom sudiji na ovoj utakmici nije preostalo ništa više nego da povuče igrače obe ekipe u svlačionicu. Nezvanično, do tuče na tribinama je došlo između domaćih navijača i navijača Sarajeva, koji su neorganizovano došli na meč u Lukavicu.

Incident se dogodio na delu tribine gde su utakmicu posmatrali suspendirani i povređeni fudbaleri Sarajeva Mehmed Alispahić, Mario Barić i Nemanja Bilbija, ali srećom oni nisu povređeni.

Utakmica je nastavljena nakon prekida koji je trajao nekih 20-tak minuta, a gosti su na kraju slavili sa 3:2.