(VIDEO) SLALOM BAMBIJA: Pogledajte sjajan gol Zorana Tošića u gradskom derbiju

CSKA napada Ligu šampiona

"Armejci" kao gosti savladali Lokomotivu i približili se drugoplasiranom Krasnodaru

Srpski reprezentativac Zoran Tošić učestvovao je sjajnim golom u trijumfu ekipe CSKA u moskovskom derbiju na gostovanju Lokomotivi - 3:1.

"Armejci" su tako prišli na bod Krasnodaru, doduše uz meč više, u borbi za drugo mesto na tabeli Premijer lige i plasman u Ligu šampiona.

Gosti su poveli lepim golom Dzagoeva, izjednačio je El Hađi Nijase, pa se rezultatom 1:1 otišlo na odmor. Bambi Tošić je u 56. minutu posle slaloma zatresao mrežu Lokomotive i najavio trijumf svog tima, koji je potvrdio Bibras Naćo u 68. minutu iz penala.

Tošiću je ovo treći gol u sezoni.

Za Lokomotivu je ceo meč odigrao Nemanja Pejčinović, a Petar Škuletić je na teren ušao desetak minuta pre kraja.