(VIDEO) BOKA IZBAČENA IZ KUPA LIBERTADORES: Fudbaleri River Plate popili malo suzavca i prošli dalje

EPILOG HAOSA NA BOMBONJERI

"Superklasiko" prekinut u poluvremenu zbog napada Bokinih navijača na igrače Rivera dobio očekivani ishod

Prekinuta utakmica između Boke Juniors i River Plate u Kupu Libertadores dobila je epilog - "milioneri" idu u četvrtfinale, jer je Boka izbačena iz elitnog klupskog takmičenja Južne Amerike.

Revanš osmine finala igran na "Bombonjeri" prekinut je u poluvremenu kada su domaćin navijači bacili "iritirajuću supstancu", a veruje se da je u pitanju suzavac, na gostujuće igrače. Nekolicina njih nije trenirala sledećeg dana zbog zdravstvenih problema nastalih tokom tog incidenta.

U tom trenutku rezultat "Superklasika" je bio 0:0, a prvi meč dobio je River minimalnim rezultatom.

"Milioneri" će se u četvrtfinalu sastati sa brazilskim Kruzeirom.

Takođe, Boka će naredne četiri međunarodne utakmice igrati bez prisustva publike, njeni navijači više ne smeju da idu na gostovanja, a klub je kažnjen i sa 200.000 dolara.