MRDAKOVIĆ: Verujem u prolaz Vojvodine u drugo kolo

Iskusni centarfor optimista pred revanš meč protiv MTK

Prvi duel u Budimpešti je završen bez golova, iako je srpski tim bio bolji rival, pogotovo u drugom poluvremenu

Fudbaleri Vojvodine igraju u četvrtak revanš meč prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv mađarskog MTK.Prvi duel u Budimpešti je završen bez golova, iako je srpski tim bio bolji rival, pogotovo u drugom poluvremenu. Na toj utakmici je u dresu Vojvodine debitovao jedan od najiskusnijih igrača u ekipi, Miljan Mrdaković, koji je imao jednu dobru priliku za gol i učestvovao je u nekoliko opasnih akcija svoje ekipe.33-godišnji centarfor veruje da postoje svi uslovi da se Novosađani plasiraju u narednu rundu i ističe da u timu vlada dobra atmosfera.- Dočekujemo ih u najboljem mogućem raspoloženju. Atmosfera je vrhunska i svi igrači su maksimalno spremni, kao i stručni štab. Upoznali smo ih u prvoj utakmici tako da sada nema nikakvih iznenađenja. Iskreno verujem da će u njihovoj mreži biti golova, dok će naša da miruje - bio je optimističan Mrdaković.Utakmica Vojvodina – MTK igra se u četvrtak od 20:30 časova na stadionu „Karađorđe“ uz besplatan ulaz.