(VIDEO) REŠETA MREŽE: Boško Janković dvostruki strelac

Srpski fudbaler već na startu u formi

Izabranici Andree Mandorlinija su, i kada se rezultat ostavi po strani, odigrali veoma dobru utakmicu u kojoj su igrači pokazali da su se uželeli nadmetanja

Fudbaleri Verone na odličan način su započeli pripreme za novu sezonu, trijumfom nad ekipom Vale D’Isarko sa 12:0, u kojem je Boško Janković bio dvostruki strelac.Baš Janković je doveo Veronu u vođstvo već u petom minutu pravim projektilom sa velike daljine, a pogodak glavom postigao je u 31. minutu. Dvostruki strelci bili su i Pacini, Valoti i Siligardi, a po jedan gol su dodali Sala, Gomes, Kapeluco i Fares.Jankoviću će predstojeća sezona biti treća u dresu Verone, u čijim redovima je ostao u želji da klub konačno dospe do vrha Serije A.Naredna utakmica Veronu očekuje u nedelju, kada će odmeriti snage sa ekipom Južnog Tirola. Prva prava provera za Jankovića i saigrače zakazana je za 1. avgust, kada će im rival biti Štutgart.Nova sezona u Seriji A počinje 23. avgusta, a raspored utakmica biće poznat krajem meseca.