(VIDEO) LUDNICA U NORVEŠKOJ: Dortmund primio gol u 13. sekundi, pa preokrenuo od 0:3 do 4:3

Neobična utakmica

Norvežani su bili na pragu senzacije pošto su protiv "Milionera" vodili sa 3:0 posle 22 minuta igre

Neverovatan meč odigran je u Norveškoj, gde su se sastali Od i bivši evropski šampion Borusija iz Dortmunda u prvom meču plej-ofa za Ligu Evrope.

Norvežani su bili na pragu senzacije pošto su protiv "Milionera" vodili sa 3:0 posle 22 minuta igre, ali su gosti na kraju slavili posle neverovatnog preokreta sa 4:3.

Domaći tim je prvi pogodak postigao već u 13. sekundi meča preko Samuelsena, usledili su golovi Nordkvelea (20.) i Ruda (22.).

Borusija, koja je pre tri sezone igrala finale Lige šampiona, preokret je najavila u 34. minutu golom Obamejanga.

Kagava je u 47. minutu dodatno zakomplikovao situaciju, Obamejang u 76. izjednačio, da bi Mihtarjan u 85. minutu gostima doneo pobedu.