(VIDEO) KOBNI 96. MINUT: Pogledajte promašaj igrača Rapida vredan 15 miliona evra!

Austrijanci ostali bez LŠ

Gosti su u 96. minutu propustili neverovatnu šansu i tako propustili priliku da se plasiraju u LŠ

LVOV - Fudbaleri Šahtjora i bečkog Rapida odigrali su jedan od najuzbudljivijih mečeva u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona.Šahtjor je u prvom meču slavio s 1:0, a u revanšu odigranom u Lvovu bilo je 2:2.Gosti su u 96. minutu propustili neverovatnu šansu i tako propustili priliku da se plasiraju u LŠ.Pecos je izveo slobodan udarac za Rapid, a golman Šahtjora Pjatov je odbio loptu. Na nju je natrčao Prosenik koji je praktično zakucao loptu u stativu.