(VIDEO) NIŠTA OD 500. GOLA RONALDA: Kameni zaustavio Real, Malaga odnela bod iz Madrida

Primera

U 90. minuta meča na Bernabeu bilo je prilika, Malaga je meč završila sa deset igrača, ali mreže su mirovale

Real Madrid je u šestom kolu španske Primere odigrao samo 0:0 protiv fudbalera Malage.

Real Madrid je očajnički želeo da upiše petu pobedu i tako ponovo zasedne na vrh, ali Madriđani su naišli na čeličnu odbranu Malage.

Andalužani su na Santijago Bernabeu igrali bez pritiska, svesni da nemaju šta izgubiti, a u takva igra im je na kraju donela bod.

U šestom minutu Marselo je uposlio Ronalda, ovaj šutira preko gola. Samo minutu kasnije Ronaldov gol je poništen zbog ofsajda.

Isko je potom promašio ceo gol očajnim udarcem u 13. minutu. Preti i Malaga preko Huana Karlosa u 32. minutu, ali lopta ide pored gola domaćih. Hese je bio u šansi u 34. minutu, Kameni je sačuvao mrežu.

U nastavku je Ronaldo, koji čeka 500 gol u karijeri upisuje veliki promašaj, Hese je u 59. bio ponovo neprecizan iz dobre pozicije... U 77. minutu Amrabat je isključen zbog oštrog starta, ali ni to nije pomoglo Madriđanima da upišu novu pobedu.

Real je posle četiri pobede upisao drugi remi, sada je drugi na tabeli sa 14 bodova.