Dimitrijević spasao obraz Zvezdi

Superliga

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Miloš Dimitrijević u 38. minutu, kada je veoma lepim udarcem sa ivice kaznenog prostora savladao Marka Šimića.Dimitrijeviću je to bio prvi pogodak za crveno-bele na takmičarskim utakmicama.

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom terenu ekipu Jagodine sa 1:0 u poslednjoj utakmici 27. kola Superlige Srbije.

Golman Jagodine Šimić istakao se u 31. minutu, kada je krajnjim naporom odbranio udarac "makazicama" Luke Milunovića.Drugi deo meča protekao je u apsolutnoj terenskoj dominaciji Crvene zvezde, ali izabranici Roberta Prosinečkog nisu stvorili previše stopostotnih šansi.