(VIDEO) SVRAKE SLAVE SRBINA: Mitrović ušao sa klupe i odmah dao gol i doneo preokret Njukaslu

Težak poraz Totenhema

Fudbaleri Njukasla pobedili su u Londonu ekipu Totenhema 2:1 u meču 15. kola Premijer lige.

Domaći su poveli golom Dajera u 39. minutu, a izjednačio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u 74. On je dva minuta ranije ušao u igru umesto Sisea. Njukasl je stigao do pobede stigao golom Pereza u 93. minutu. Totenhem je peti sa 26 bodova, dok je Njukasl 15. sa 16.

Eric Dier Goal - Tottenham vs Newcastle 1-0... by football2yu GOAL Aleksandar Mitrovic // Tottenham 1 - 1... by flashhighlights Vest Bromvič je iznenadio Liverpul na Enfildu, a utakmica je završena 2:2. Liverpul je poveo golom Hendersona u 21, a izjednačio je Doson u 30. Vest Bromvič je poveo golom Olsona u 73. minutu, a izjednačio je Origi u 96.Liverpul je 9. sa 24 boda, dok je Vest Bromvič 13. sa 20.