(FOTO) KO GA ŠIŠA: Svet ismeva fudbalera Barselone zbog frizure

Propisno se obrukao

Jedan od najboljih fudbalera Barselone Andres Inijesta postao je glavna meta ismejavanja fudbalske javnosti zbog frizure koju je predstavio na utakmici Svetskog klupskog prvenstva protiv Gvangžu Evergandea.

Frizura je izazvala brojne reakcije na društvenim mrežana, a oni pristojniji komentari su ga poredili s likom Roberta de Nira u kultnom filmu "Taksist".

Fudbaleri Barselone plasirali su se danas u finale svetskog klupskog prvenstva, pošto su u polufinalu u Jokohami pobedili kineski Gvangžu sa 3:0.

Sva tri gola za prvaka Evrope postigao je Luis Suares.

Barselona će u finalu igrati protiv River plate iz Argentine, koja je juče savladala Hirošimu sa 1:0.

Prvi gol na današnjem meču Suares je postigao u 39. minutu posle akcije Ivana Rakitića, odnosno pošto je naleteo na odbijenu loptu posle šuta hrvatskog reprezentativca.

Na početku drugog poluvremena, u 50. minutu, Suares je na asistenciju Andresa Inijeste udvostručio prednost Barselone, da bi konačan rezultat postavio u 67. minutu iz jedanaesterca.

Finale i utakmica za treće mesto na programu su 20. decembra u Jokohami.