(VIDEO) ČELSI POSRĆE I SA HIDINKOM: Matić napravio glupost, a Oskar promašio penal za novi kiks

Votford osvojio bod

Fudbaleri Čelsija nisu uspeli da pobede Votford na svom "Stamford bridžu" na povratničkom debiju holandskog trenera Gusa Hidinka.

Čelsi i Votford odigrali su burnu utakmicu na "Stamford bridžu", a na kraju je bilo 2:2 (1:1).

Oba gola za domaćina postigao je Dijego Kosta, u 32. i 65. minutu, a strelci za goste bili su Dini u 42. iz penala i Ighalo u 56.

Brazilac Oskar promašio je penal za Čelsi u 80. minutu. Pucao je visoko preko gola.

Među tragičarima je i srpski fudbaler Nemanja Matić, koji je napravio veliku grešku u finišu prvog poluvremena posle koje je Votford izjednačio protiv Čelsija. Prema snimku nije jasno šta je Matić hteo da uradi. U svakom slučaju, igrao je rukom, sudija je dosudio penal za goste, a Dini izjednačio na 1:1.

I Matić i drugi Srbin iz Čelsija Branislav Matić odigrali su ceo meč.

Čelsi se posle 18. kola nalazi na 15. mestu Premijer lige sa 19 bodova, a Votford na deobi šestog mesta sa Mančester junajtedom sa po 29 bodova.