(VIDEO) BILIĆEV VEST HEM RAZBIO REDSE: Antonio i Kerol presudili Liverpulu

Premijer liga

Fudbaleri Vest Hema savladali su Liverpul sa 2:0 u prvom meču 20. kola Premijer lige i prestigli tim trenera Jirgena Klopa na tabeli – imaju 32 boda i posle ovog kola biće u najgorem slučaju sedmi, a u najboljem peti.

Vest Hem je poveo već u 10. minutu – Mikajl Antonio dao je drugi gol ove sezone, a akcija je počela njegovom dobrom intevencijom na suprotnom kraju terena. Napad se dalje razvijao, Valensija je centrirao sa desne strane, a 25-godišnji Antonio bio je bolje postavljen u odnosu na Klajna i izvrsnim udarcem glavom smestio je loptu u gol.

Deset minuta igre i u drugom poluvremenu bilo je dovoljno Vest Hemu da ponovo zatrese mrežu gostiju – ovoga puta je sa desne strane centrirao Nobl, a najviši u skoku bio je Endi Kerol i postigao je lep gol glavom u duelu sa bivšim timom.

West Ham United vs Liverpool 2-0 All Goals... by tony-hoksa