(VIDEO) LISICE USAMLJENE NA ČELU TABELE: Lester pobedom protiv Votforda gazi ka tituli

Pregrmeli još jedno teško gostovanje

Fudbaleri Lestera pobedili su u gostima ekipu Votforda 1:0 u meču 29. kola Premijer lige.

Jedini gol na utakmici postigao je Rijad Marez u 56. minutu.

Fudbaleri Lestera su povećali prednost na vrhu tabele Premijer lige. "Lisice" su sada prve sa 60 bodova, pet više od Totenhema i osam više od Arsenala. Mančester siti je četvrti sa 50 bodova i utakmicom manje. Votford je ostao na 12. mestu, sa 37 bodova. Do kraja šampionata u Premijer ligi ostalo je još devet kola

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a jedino je napadač Lestera Džejmi Vardi imao jednu polupriliku šutem iz daljine. Pobednik je rešen u 56. minutu, kada se Marez dokopao lopte na ivici šesnaesterca, odmah šutirao i pogodio leve rašlje.