(VIDEO) UZBUDLJIV FINIŠ NA KARAĐORĐU: Borac otkinuo bod Vojvodini u 91. minutu

Superliga, 26. kolo

Fudbaleri Vojvodine i Borca igrali su 1:1 (0:0) u premijernom meču 26. kola Superlige.

Posle dosadnog prvog poluvremena na novosadskom "Karađorđu", u nastavku je bilo mnogo više uzbuđenja.

Domaćin je poveo u 71. minutu. Meleg je izveo slobodan udarac, loptu je zakačio Malbašić i ona je prevarila golmana Bajića.

Gosti su zatim krenuli znatno odlučnije u napad, propustili su dve šanse pre nego što su u sudijskoj nadoknadi vremena izjednačili. Tada je Zorić izveo korner, rezervista Bangura šutirao glavom, lopta je zakačila igrača Vojvodine Mićića i zakoprcala se u mreži - 1:1.

Mićiću je sve to očigledno teško palo, jer je ubrzo potom udario Vujakliju bez lopte i dobio crveni karton.

Borac je ostao na drugom mestu sa 43 boda, dva više od Čukaričkog, četiri od Partizana i Vojvodine na deobi četvrtog mesta.