ZATO SU NAJBOLJI NA SVETU: Ronaldo pravio Belgijance smešnim, a onda je usledio odgovor Mesija

Fudbalski čarobnjaci

Najveće fudbalske zvezde na planeti, Kristijano Ronaldo i Lionlel Mesi, po ko zna koji put su dokazali da im trenutno niko nije ni prići.

Ronaldo je protiv Belgija odigrao fantastičano. Portugal je dobio meč rezultatom 2:1, a Kristijano je pored postignutog gola u 40. minutu meča imao i nekoliko spektakularnih poteza.

S druge strane, superstar Barselone Lionel Mesi vodio je svoju Argentinu do rutinske pobede nad Bolivijom u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo (2:0).

Mesi je u par navrata uspeo da predribla čitavu odbranu protivnika, a u 30. minutu je sa bele tačke postavio konačan rezultat na meču.