(VIDEO) OD KOLAROVA DO PAJETA: Prijateljske mečeve obeležile bombe iz slobodnjaka!

Maestralna izvođenja slobodnih udaraca

Prijateljske mečeve reprezentacija u utorak obeležili su spektakularni golovi iz slobodnih udaraca.

Fudbaleri Srbije konačno su zabeležili trijumf. Orlovi su u Talinu savladali Estoniju golom Aleksandra Kolarova u 85. minutu utakmice.

Kolarov je najpre iznudio slobodnjak na nekih 25 metara udaljenosti od gola. Iako je mesto više odgovaralo dešnjaku, Kolarov je majstorski levicom prebacio živi zid i matirao golmana.

Turska reprezentacija savladala je u gostima Austriju rezultatom 2:1, a meč će ostati upamćen po sjajnom golu turskog reprezentativca Hakana Čalhanoglua u 43. minutu utakmice.

I fudbaler Rome Miralem Pjanić je postigao fantastičan gol u pobedi Bosne i Hercegovine protiv Švajcarske.

Pobednik večeri definitivno je bio Dimitri Pajet. Fudbaler Vest Hema je postigao senzacionalan gol, iz velike udaljenosti, za vođstvo Francuske protiv Rusije.