(VIDEO) GOLEADA U SERIJI A: Roma u gradskom derbiju zgazila Lacio, novi kiks Mihinog Milana

Silna vučica

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima ekipu Lacija 3:1 u derbi meču 31. kola italijanske Serije A.

Roma je povela u 16. minutu golom El Šaravija. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promene rezultata, a Pjanić je u 40. minutu pogodio stativu. U 60. minutu bilo je 2:0 za Romu, a u strelce se upisao Džeko. Lacio je od tog trenutka zaigrao angažovanije, a Klose je pogodio stativu. Domaći su smanjili na 2:1 u 75. minutu preko Parola. Florenci je u 83. minutu povisio na 3:1, a konačan rezultat postavio je Peroti u 87. minutu. Lacio je meč završio sa igračem manje, pošto je u poslednjim trenucima meča isključen Hoedt.