(VIDEO) JOVETIĆ ZA PREOKRET NERO-AZURA: Inter i Udineze odigrali istorijsku utakmicu!

Dva gola Crnogorca

Fudbaleri Intera pobedili su Udineze posle preokreta 3:1 (1:1) u meču 35. kola Serije A.

Gosti su poveli na "Đuzepe Meaci" golom Teroa u devetom minutu, ali je onda nekadašnji napadač Partizana, Fiorentine i Mančester sitija Stevan Jovetić napravio preokret pogocima u 36. i 75. Tačku na meč stavio je Eder u 96. minutu.

Inter se učvrstio na četvrtom mestu sa 64 boda, dok je Udineze na deobi 13. pozicije sa Atalantom, sa po 38.

Na ovom meču desilo se nešto neverovatno - nijedan italijanski igrač nije počeo utakmicu!

Od srpskih internacionalaca Zdravko Kuzmanović je odigrao ceo meč za Udineze, a na drugoj strani Adem Ljajić nije ulazio u igru.

All Goals HD - Inter 3-1 Udinese 23-04-2016 by Football2Live