(VIDEO) SPEKTAKL ZA KRAJ: Zvezda protiv Radničkog trijumfalno završila šampionsku sezonu

Katai najbolji strelac Superlige Srbije

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu ekipu Radničkog iz Niša 2:0 (0:0) u meču poslednjeg, 37. kola Superlige Srbije.

Golove za crveno-bele postigli su Petar Orlandić u 75. i Aleksandar Katai u 82. minutu.Crvena zvezda je sezonu osvajanjem šampionske titule, 27. po redu. Crveno-beli su plej-of završili na prvom mestu na tabeli sa 54 bodova. Partizan je drugi sa 40, dok je Čukarički treći sa 39. Radnički je peti sa 35. bodova.Meč je odigran pred skoro 40.000 navijača, a igračima crveno-belih je pre utakmica uručen šampionski pehar. Fudbaleri Zvezde su po završetku utakmice slavili sa navijačima, a usledio je i vatromet.

Partizan je pobedio Vojvodinu 3:2

90+4. minut - Kraj utakmice90. minut - Utakmica je produžena za 4 minuta82. minut - Katai postiže gol za ZvezduZvezda vodi 2:0! Katai se upisao u strelce. On je ovim golom postao najbolji strelac u Superligi sa 21 golom

81. minut - Radnički je propustio novu šansu
75. minut - Zvezda postiže gol!!! Orlandić se upisuje u strelce
74. minut - Velika šansa za Radnički
70. minut - Navijači Zvezde prozivaju Tomislava Karadžića 65. minut - I dalje bez golova na Marakani

54. minut - Velika šansa za Crvenu zvezdu
46. minut - Počelo je drugo poluvremeII poluvremeU poluvremenu utakmice navijači su pozdravili košarkaše i odbojkaše Crvene zvezde koji su takođe osvojili šampionske titule. Navijači su skandirali Radonjiću, Kvinsiju Mileru, Simonoviću....

45+3. Kraj prvog poluvremenaPrvo poluvreme je završeno bez golova

45. minut - Prvo poluvreme je produženo za 3 minuta

39. minut - Katai pogodio stativuNova velika šansa za Crvenu zvezdu. Katai je pogodio stativu

28. minut - Delije napravile sjajnu atmosferu, ali i dalje bez golova 21. minut - Srnić šutira preko gola
17. minut - Vijeira promašio veliku šansu
13. minut - Petković promašio penal
12. minut - Penal za Zvezdu

1. minut - Utakmica je počelaUoči utakmice navijači Crvene zvezde su isprozivali UEFA i FIFA zbog prijema Kosova u ove dve asocijacije

Fudbalerima Crvene zvezde je uoči početka utakmice uručen šampionski pehar.