NEKA SE SPREMI VIDEOTON: Nemilosrdni Čukarički sa 8 golova izrešetao mrežu Dinama

Prijateljska utakmica

Fudbaleri Čukaričkog u prijateljskom susretu sa Dinamom iz Pančeva izašli su kao apsolutni pobednici, pošto su trijumfovali sa neverovatnih 8:1.

Golove su postigli Alen Mašović (21. i 61. minut), Bajlone (56. minut), Radonjić (65, 70. i 75. minut - jedanaesterac), Šarić (83. minut) i Milojević (85. minut). Dinamo je jedini gol postigao u 36. minutu.

Čukarički je utakmicu počeo u sledećem sastavu: Petrić, Radić, E. Mašović, Tomić, Bašanović, Regan, Srnić, B. Janković, A. Mašović, Radonjić i Bajlone.

U drugom poluvremenu šansu je od 45. minuta dobio Mehmedović, u 60. minutu ušli su Pejović, Šapić, Milojević i Tijago, u igri je bio Jovanović, dok su na terenu od 75. minuta bili Bajić, Veličković i Šarić.

Čukarički u četvrtak igra revanš susret 2. kola kvalifkacija za Ligu Evrope protiv Videotona.

Početak utakmice predviđen je za 20 sati i 30 minuta.