(VIDEO) DA NE POVERUJETE: Fudbaler im doneo pobedu, oni ga zaboravili i otišli kući bez njega

I to se dogodilo

Fudbaleri Bursaspora šokirali su Fenerbahče u 3. kolu turskog prvenstva.

Gosti su slavili s 1:0 golom Pabla Martina Batalje u 33. minutu time je Fener prvi put istoriji ostao bez pobede u prve tri utakmice.

Međutim, uzbuđeni gosti nakon utakmice zaboravili su najvećeg junaka Australijanca turskog porjekla Aziza Behića, koji je ostao u miks zoni, a klupski autobus je otišao bez njega, nakon čega ga je pokupilo privatno vozilo.

Levi bek je u drugom poluvremenu spasio tim, kada je sa gol linije nakon što je Volkan Sen već svladao golmana Haruna Tekina izbio loptu. Bila je to neverovatna intervencija 25-godišnjeg Behića vredna pobede.