(VIDEO) SRBIN NASTAVIO TEROR: Nezaustavljivi Mitrović ponovo dvostruki strelac za Njukasl!

U formi pred Vels

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović postigao je oba gola za Njukasl u današnjoj pobedi na gostovanju Prestonu u utakmici 15. kola Čempionšipa - 2:1.

Mitrović je mrežu domaćina tresao u 59. minutu za 0:1, pa u 71. za 0:2. Preston je poraz ublažio preko Bekforda u 90.

Zanimljivo, Njukasl je minulog utorka igrao sa istim rivalom, ali tada kao domaćin u Liga kupu i pobedio ga 6:0, a Mitrović je takođe dao dva gola.

On je postigao sedam golova na poslednja četiri meča za Njukasl i reprezentaciju, na kojima je bio starter.

Danas ga je trener Rafa Benitez zamenio u 86. minutu i dobio je ovacije sa tribina od navijača oba kluba.

Serija mladog napadača treba da raduje selektora Srbije Slavoljuba Muslina i sve navijače "orlova" pred meč sa Velsom. Mitrović je bio dvosrtruki strelac u pobedi Srbije nad Austrijom u prethodnoj kvalifikacionoj utakmici.