(VIDEO) NIJE ZATRESAO MREŽU: Mitrović sada asistencijom oduševio navijače Njukasla

Ne staje

Fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović je navijačima Njukasla pokazao da ne ume samo da daje golove već i odlično asistir.a

Posle četiri postignuta gola u poslednja dva meča, srpski napadač bio je asistent kod prvog gola “svraka” u duelu 16. kola Čempionšipa sa Kardifom.

Njukasl je slavio sa 2:1, a Mitrović je namestio pogodak Kristijanu Acuu već u trećem minuta duela na “Sent Džejms parku”. Naš reprezentativac je posle duplog pasa lažnjakom “bacio na travu” gostujućeg fudbalera i poslao savršenu loptu za strelca vodećeg gola.

Drugi gol za domaćina postigao je Gufran u 45. minutu, dok je Kardif smanjio na 2:1 preko Vitingema u 77. minutu.