(VIDEO) SINIŠA U CENTRU PAŽNJE: Igrao se derbi Torina, a glavnu ulogu imao Mihajlović

Prijem kao nekada

Derbi 16. kola italijanske Serije A igrao se u Torinu, gde su se sastali gradski rivali Torino i Juventus.

U prvom poluvremenu navijači su videli lep fudbal i dva gola, po jedan na obe strane, međutim, igračima je pažnju "ukrao" Siniša Mihajlović.

Trener Torina, koji je na neobičan način najavio ovu utakmicu, na početku meča imao je priliku da pokaže fudbalsko umeće.

Internet su brzo preplavili video klipovi sa ovom situacijom, uz komentare da je Mihajlović dobro reagovao.

Fudbaleri Juventusa savladali su gradskog rivala Torino 3:1 (1:1) u derbiju 16. kola italijanske Serije A.

Tim Siniše Mihajlovića, za koji je igrao Adem Ljajić, poveo je u 16. minutu golom Andree Belotija, a preokret gostima doneo je Gonzalo Iguain u 26. i 82. minutu.

Trijumf šampiona potvrdio je "rezervista" Miralem Pjanić u 90+2. minutu.

Juventus vodi na tabeli sa 39 bodova, dok je Torino sedmi sa 25.