(VIDEO) MAGIJA NA TEATRU SNOVA: Evo kako je Đavo ubio Crne mačke

Boksing dej

Fudbaleri Čelsija savladali su Bornmaut zabeleživši 12. uzastopnu prvenstvenu pobedu, Mančester junajted je pred svojim navijačima pobedio Sanderlend, dok je Arsenal golom u 87. minutu slomio VBA u mečevima 18. kola Premijer lige na "Boksing dej".

Najlepši gol možda i cele sezone Premijer lige postigao je reprezentativac Jermenije iz Mančester junajteda Henrik Mkitarjan u pobedi "crvenih đavola" nad "crnim mačkama" 3:1.

On je dao gol za 3:0.

Pogledajte:

Henrikh Mkhitaryan Goal HD - Manchester United... by Bayeo

Ipak, igrač utakmice na "Teatru snova" bio je Zlatan Ibrahimović, jer je upisao gol i dve asistencije.

Junajted se izjednačio na petom mestu s Totenhemom, koji doduše ima meč manje, sa po 33 boda.

All Goals & Highlights HD - Manchester United 3... by Euro2016

Čelsi ne posustaje. Tim Antonija Kontea bio je nemilosrdan i prema Bornmautu, koji je na "Stamford brižu"dobio tri lopte u mrežu. Dve je poslao Pedro, a jednu Azar iz penala. Za "plavce" je ceo meč odigrao Nemanja Matić, dok je Branislav Ivanović bio na klupi.

Čelsi sada ima 46 bodova i pobegao je Liverpulu na "plus devet", s tim da "crveni" tek sutra igraju meč 18. kola sa Stoukom.

All Goals & Highlights HD - Chelsea 3-0... by eurofoot4

Sa Liverpulom se na drugom mestu izjednačio Arsenal, koji je slomio otpor ekipe VBA pogotkom Olivijea Žirua u 87. minutu. Sada te dve ekipe imaju po 37 bodova.

Lester - Everton 0:2 (0:0)/Miralas 51, Lukaku 90+1/

Mančester junajted - Sanderlend 3:1 (1:0)/Blind 39, Ibrahimović 82, Mjitarjan 86 - Borini 90+1/

Svonsi - Vest Hem 1:4 (0:1)/Ljorente 89 - Ajev 13, Rid 50, Feguli 84, Kerol 90/