(VIDEO) KRALJ MELJE I BEZ RONALDA: Real deklasirao Sevilju u prvom meču u 2017. godini

Kup kralja

Fudbaleri Real Madrida ubedljivo su pobedili Sevilju 3:0 (3:0) u prvom meču osmine finala Kupa kralja.

"Kraljevi" su pitanje plasmana u četvrtfinale praktično rešili već posle 90 minuta iako su igrali bez Kristijana Ronalda, Karima Benzeme...

Trener Zinedin Zidan je odlučio da odmori pojedine važne igrače. Ipak, to Realu nije smetalo da deklasira Sevilju.

Hames Rodrigez je golčinom u 11. minutu načeo goste iz Andaluzije, prednost domaćina duplirao je Rafael Varan u 29. minutu, a Rodrigez je svoj drugi gol dao u 44. minutu iz penala.

Tako su "kraljevi" pobedom počeli 2017. godinu.