(VIDEO) OSVETA STARE DAME: Juventus pobedio Milan i plasirao se u polufinale Kupa Italije

Branilac trofeja ide na Napoli

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u polufinale Kupa Italije pobedom u večerašnjem četvrtfinalnom meču na svom terenu nad Milanom 2:1 (2:0).

Branilac trofeja će se za plasman u finale boriti u dvomeču sa Napolijem , koji je juče savladao Fiorentinu 1:0.

Juventus je protiv Milana došao do velike prednosti posle četvrtine utakmice, golovima Paola Dibale u 10. minutu i Miralema Pjanića iz slobodnog udarca u 21.

"Rosoneri" su se u igru vratili u 53. minutu kada je Karlos Baka prepolovio zaostatak svog tima.

Međutim, samo minut kasnije mladi fudbaler Milana Manuel Lokateli je dobio drugi žuti karton, pa su gosti ostali sa desetoricom. U nastavku je Juventus rutinski odradio posao i nastavio put ka odbrani trofeja u Kupu.

"Stara dama" se večeras na neki način "osvetila" Milanu, koji je dva puta ove sezone bio koban po nju. "Rosoneri" su bili bolji u prvenstvu na "San Siru" 1:0, a onda su osvojili Superkup Italije posle penala krajem 2016. godine.

Paulo Dybala Goal - Juventus 1-0 AC Milan 25... by mohtv

Miralem Pjanic GOAL HD Juventus2-0AC Milan 25... by RussellLerman

Carlos Bacca Goal HD - Juventus 2-1 Milan 25... by riqeziii