(VIDEO) LACIJALI ZABLISTALI PROTIV PESKARE: Parolo dao četiri gola za ubedljivu pobedu Lacija

Rimljani četvrti na tabeli Serije A

Fudbaleri Lacija pobedili su danas u gostima Peskaru sa 6:2, u 23. kolu Serije A i tako ostali među prvih pet na tabeli, što su mesta koja vode u Evropu.

Heroj Lacija bio je Marko Parolo koji je dao četiri gola.Lacio je golovima glavom posle prekida Parola u 10. i 14. minutu poveo sa 2:0, da bi Ahmad Benali već u 29. smanjio na 2:1. samo sedam minuta kasnije domaći tim je imao priliku da izjednači, ali je Đanluka Kaprari promašio penal. Već u 41. minutu bilo je 2:2, pošto je Gaston Bruhman posle kornera postigao gol.Četiri gola i promašen penal u prvom poluvremenu nagovestili su šta će se dešavati u drugom. Već u 49. minutu, Sergej Milinković Savić je u šesnaestercu primio pas, spustio je loptu, ali je pogodio prečku, a na odbijenu loptu je naleteo Parolo i smestio je u mrežu za het-trik.Čiro Imobile je već u 57. minutu povećao na 4:2 za Lacio, a onda je u 69. povisio na 5:2 i tako stavio tačku na pitanje pobednika. Konačni rezultat postavio je Parolo golom u 77. minutu posle centaršuta Senada Lulića.