(VIDEO) BOAĆI BLISTAO: Ubedljiva pobeda Crvene zvezde protiv ukrajinske Zirke

Novi trijumf srpskog šampiona

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su četvrti trijumf na pripremama na Kipru, pošto su sa 6:2 pobedili ukrajinsku Zirku.

Napadač Ričmond Boaći dao je tri gola, u sedmom, 45. i 61. minutu. On je tako postigao šest golova u tri utakmice na koliko je nastupio u Pafosu.

Ostala dva gola za Zvezdu postigli su Srdjan Plavšić u 22. i 32. minutu i Nemanja Milić u 85, dok su strelci za Zirku bili Oleksej Šišikov u 42. i Igor Zagalski u 49.

Trener Miodrag Božović je na teren izveo igrače koji bi trebalo da budu starteri na početku drugog dela Super lige Srbije.

Utakmicu su počeli Filip Manojlović, Marko Petković, Abraham Frimpong, Aleksandar Luković, Dušan Andjelković, Damjan Le Talek, Mičel Donald, Gelor Kanga, Plavšić, Džon Ruis i Boaći. Ušli su Nenad Milijaš, Milić, Milan Pankov.

Zvezda je prethodno pobedjivala madjrski Šopron i rumunsku Olimpiju sa po 1:0, kao i kiparski Aris Limasol sa 3:1.

Crveno-beli će na pripremama igrati još jednu utakmicu, u Larnaki protiv ruskog drugoligaša Volgara.