(VIDEO) SUDIJA ZA HOLIVUD: Glumio udarac, legendi Brazila dao crveni i svirao nepostojeći penal

Komedija!

Ono što je uradio brazilski sudija Luis Antonio Silva može se slobodno nazvati - komedijom!

Posle meča u kome je glumio da ga je fudbaler udario, pa je onda podelio crvene kartone i u završnici susreta svirao penal koji je samo on video, slobodno bi mogao da se uputi u Holivud!

Toliko uverljiva gluma davno nije viđena na fudbalskim terenima.

Ali krenimo redom...

Čuveni napadač Sevilje i jedan od najboljih brazilskih fudbalera Luis Fabiano blago je odgurnuo delioca pravde, što je ovaj iskoristio i reagovao krajnje teatralno.

'Odleteo' je skoro metar, kao da ga je brazilski reprezentativac odgurnuo svom snagom sa obe ruke. Naravno, oavj 'potez' zavredio je crveni karton.

Klub Vasko de Gama u nastavku igrao je sa igračem manje, a do kraja susreta sa Flamengom uspeo je da postigne samo jedan gol (2:1). Ali, tu je sudija opet stupio na scenu!

U četvrtom minutu sudijske nadoknade došlo je do 'kontakta' koji niko nije video, sem sudije koji je pokazao na belu tačku.