(VIDEO) KRISTIJANO U ŠOKU: Portugal u Ronaldovom rodnom gradu vodio 2:0, pa izgubio od Švedske

Skandinavci pokvarili feštu

Sve je bilo spremno za feštu u rodnom gradu Kristijana Ronalda, ali su planove Portugalaca pokvarili Šveđani.

Švedska je kao gost na Madeiri u prijateljskoj utakmici pobedila šampiona Evrope posle velikog preokreta - 3:2.

Domaćin je na poluvremenu vodio 2:0, ali je izgubio!

Ronaldo je pred svojom publikom dao gol već u 18. minutu, a kada je u 34. Grankvist zatresao sopstvenu mrežu, činilo se da je veliko slavlje na Madeiri neizbežno.

Međutim, Klison je pogocima u 57. i 76. minutu doneo izjednačenje, a Kanselo je u 93. autogolom doneo pobedu Šveđanima.

Inače, pre meča Ronaldo i saigrači izneli su na teren pehar namenjen evropskom prvaku, koji su osvojili prošle godine na šampionatu u Francuskoj.

All Goals & Highlights HD - Portugal 2-3 Sweden... by Bayeo

Od ostalih današnjih prijateljskih utakmica reprezentacija izdvajamo pobedu Španije u Francuskoj 2:0 i uspeh Italijana u Holandiji 2:1.