(VIDEO) SLAVIĆE SE DO ZORE U SOLUNU Ivić i Prijović posle 14 godina doneli PAOK-u trofej grčkog kupa

Crno-belo veče

Fudbaleri PAOK-a iz Soluna peti put u istoriji su osvojili kup Grčke. Crno-beli iz Soluna su u finalu odigranom u Volosu sa 2:1 savladali atinski AEK.

Solunski tim do prvog trofeja posle 14 godina predvodio je trener Vladimir Ivić, dok je značajan doprinos dao napadač Aleksandar Prijović.

PAOK je do vođstva stigao u 24. minutu golom Dijega Bisesvara. Samo minut kasnije atinski klub je izjednačio, i to posle velike greške golmana solunske ekipe. Hristodolopulos je iz očaja šutirao sa oko 30 metara, a lopta je iznenadila golmana PAOK-a i iz ruke mu se izmigoljila u gol.

Trofej crno-belima je obezbedio Pedro Enrike golom u 81. minutu.

Meču su prethodili i veliki neredi navijača posle kojih je uhapšeno na desetine pristalica oba tima