(VIDEO) PARTIZANOVCI PROTUTNJALI ESTONIJOM: Šćepović sa dva gola iz penala vodi Videoton u Evropu

ZAVRŠILI POSAO

Fudbaleri Videotona kao gosti u Estoniji pobedili su Kalju Nome 3:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Jasno je da je mađarski predstavnik završio posao posle 90 minuta i da će revanš predstavljati samo formalnost.

Srpski internacionalac Marko Šćepović postigao je dva gola, oba iz penala, u 47. i 74. minutu. Prethodno, Videoton je poveo golom Patkaija u osmom minutu.

U sastavu gostiju od starta je bio i Danko Lazović.

Trener Videotona je od nedavno Marko Nikolić, koji je stigao iz Partizana, kluba u kome su ranije igrali i Šćepović i Lazović.