(VIDEO) STRAŠNA PREMIJERA: Spektakl u Londonu! Arsenal pobedio Lester posle ludnice na Emiratima

SEDAM GOLOVA

Kakva premijera Premijer lige! Arsenal je u prvom meču nove sezone engleskog prvenstva kao domaćin pobedio Lester 4:3 (2:2).

Vodile su "lisice" 2:1 i 3:2, ali su se na kraju radovale "tobdžije".

Arsenal je poveo već u drugom minutu golom pojačanja iz Liona Lakazeta, a prvi preokret na utakmici kreirali su Okazaki i Vardi pogocima u 5. i 29. minutu.

Međutim, Velbek se u poslednjim trenucima prvog poluvremena pobrinuo da se na odmor ode nerešenim rezultatom - 2:2.

Vardi je svoj drugi gol večeras na "Emiratima" postigao u 56. minutu.

Lester je imao vođstvo do 83. minuta, a onda je domaćin za dva minuta stigao do trijumfa. Golove su postigli Remzi i Žiru.

Ako se po jutru dan poznaje, biće ovo još jedna strašna sezona Premijer lige.