(KURIR TV) CRNO-BELI NE MOGU BEZ GROBARA: Partizanova nula posle mučenja sa Videotonom

Odluka za nedelju dana u Mađarskoj

Fudbaleri Partizana i Videotona odigrali su bez golova prvi meč plej-ofa za Ligu Evrope.

Utakmica je odigrana u Humskoj, bez prisustva domaćih navijača zbog kazne kojom je UEFA kaznila Partizan, ali sa stotinak pristalica Videotona na tribinama.

Jedinu priliku na meču imao je Patkai u 93. minutu, ali je povratnik u Partizan golman Vladimir Stojković spasao svoj tim poraza.

Bez želje, žara i ideje su igrali crno-beli. Najskuplje pojačanje u istoriji Partizana Sejduba Suma očigledno ne može da ispuni zahteve na poziciji na kojoj ga Miroslav Đukić vidi, pa je šef struke u drugom poluvremenu probao i sa Sašom Ilićem. Međutim, kako je i sam Đukić ocenio posle utakmice, nije bilo željene pas igre.

Dovoljno je reći da je jedina dva Partizanova šuta u okvir gola uputio desni bek Miroslav Vulićević?!

Posle utakmice došlo je i do manjeg incidenta između policije i navijača Videotona. Gosti su želeli da se zadrže na tribini kako bi proslavili pozitivan rezultat, dok su organi reda zahtevali da što pre napuste stadion. Na kraju, sve se završilo brzo i bezbolno.

Odluka o plasmanu u Ligu Evrope "pašće" sledećeg četvrtka u Mađarskoj. Mada, prema prikazanom večeras, ni jedni ni drugi ne zaslužuju da prođu dalje.

Pre tog revanša, crno-belima predstoji prvenstveni meč u nedelju sa Napretkom u Beogradu.

1 / 10 Foto: Dado Đilas

KRAJ - 0:0!

90+3. minut - ŠANSA za VIDEOTON! Patkai je imao otvoreni šut, ali je Stojković odbranio.

69. minut - ĐURĐEVIĆU PONIŠTEN GOL ZBOG FAULA!

66. minut - Saša Ilić na terenu. Suma je izašao.

62. minut - Pucao je Nego, Stojković je bio siguran.

58. minut - Posle kornera Lazovića, Juhaš je bio u prilici, ali je loptu poslao pored gola.

57. minut - Partizan vrši pritisak od početka drugog poluvremena, ali i dalje nije uspeo da stvori ni šansu.

53. minut - Pokušaj Sume iz slobodnjaka.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme...

1 / 23 Foto: Dado Đilas

Solomon u loži

Teofilus Solomon, novajlija Partizana iz Rijeke, meč prati iz lože.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - 0:0!

43. minut - I druga prinudna izmena kod gostiju. I Šćepović se žali na povredu, umesto njega na terenu je Sabo.

35. minut - Crno-beli su istrčali kontru, lopta je došla do Vulićevića, koji je šutirao, ali je golman Kovačik uspeo da je izboksuje u korner.

33. minut - Hadžić zbog povrede ne može da nastavi utakmicu, zamenio ga je Gereši.

32. minut - Stopira je tukao iz daljine, lopta je prohujala pored stative Partizanovog gola.

25. minut - Utakmica ima spori ritam, uzbuđenja nema...

20. minut - Žuti karton za Radina, zbog žustrog starta na sredini terena.

13. minut - ŠANSA - Đurđević je šutirao sa 20-tak metara, ali je lopta prošla pored stative golmana Kovačika!

8. minut - Za sada bez većih uzbuđenja u Humskoj