(VIDEO) OVACIJE MITROVIĆU: Srbin dao gol u pobedi Njukasla

Premijer liga

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović dao je gol u današnjoj pobedi Njukasla nad Vest Hemom sa 3:0 i uz ovacije ispraćen sa terena po završetku utakmice.

Mitrović, koji ne igra mnogo kod trenera Rafaela Benitesa, u igru je ušao u 72. minutu, a postigao je treći pogodak za svoj tim u 86. On je po završetku utakmice uz ovacije i pesmu koju su mu posvetili navijači Njukasla napustio teren.

Prethodno su strelci za Njukasl bili Hozelu u 36. i Kiran Klark u 73. minutu. Njukasl je tako u trećem kolu ostvario prvu pobedu i osvojio prve bodove od povratka u Premijer ligu.

Vest Hem je izgubio sve tri utakmice.

Kristal Palas je poražen i u trećoj utakmici ove sezone, pošto je na svom stadionu izgubio od Svonsija sa 2:0. Strelci su bili Tami Abraham u 44. i Džordan Ajev u 48. minutu.

Reprezentativac Srbije Luka Milivojević igrao je do 58. minutu, kada ga je trener Frank De Bur izveo iz igre.

Hadersfild i Sautempton, odnosno Votford i Brajton igrali su nerešeno bez golova.

Kurir sport, Beta, Foto: Reuters

(KURIR TV) SKANDAL: Lazović vređa klupu Partizana!