(VIDEO) MESI SRUŠIO ALAVES: Argentinac promašio penal, pa stigao do 350 gola u Primeri, Katai ni na klupi

Jubilerj

Fudbaleri Barselone savladalli su u gostima Alaves sa 2:0, a oba gola za katalonski klub postigao je Lionel Mesi.

Domaći igrači pružali su jak otpor u prvom otporu gigantu iz Katalonije, ali je onda posle promašenog penala u prvom, u drugom poluvremnu na scenu je stupio Argentinac, koji je postigao 350. prvenstveni gol za tim iz Katalonije.

Mesi je prvo u 55. minutu na asistenciju Đordija Albe postigao prvi gol, a onda 11 minuta kasnije posle greške odbrane i drugi put zatresao mrežu.

Srpski reprezentativac Aleksandar Katai nije bio na klupi Alavesa.

Treba reći da je Mesi u prvom poluvremenu promašio penal, ali se onda sa dva gola iskupio u nastavku.

Barselona je zabaležila drugu pobedu u isto toliko utakmica, dok je Alaves poražen drugi put.

Kurir sport / Beta, Foto: EPA / David Aguilar

KURIR SPORT UŽIVO: Žreb za Ligu Evropa. Ove dve utakmice će obeležiti kvalifikacije.