(VIDEO) NEVEROVATAN KIKS KRALJEVSKOG KLUBA: Remi Reala i Levantea u Madridu

Madriđani uzeli samo bod

Fudbaleri Real Madrida odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Levantea, u utakmici trećeg kola španskog prvenstva.

Levante je poveo u 12. minutu kada je jedan njegov igrač izveo aut sa desne strane, lopta je doskočila na peterac, odbrana Reala nije dobro reagovala, ali se dobro snašao Ivi Lopes i postigao gol.

Real je izjednačio u 36. minutu kada je posle kornera na odbijenu loptu posle pokušaja glavom Serhija Ramosa natrčao Lukas.

Napadač Reala Karim Benzema povredio se u 28. minutu, a zamenio ga je Garet Bejl. Bejl je promašio nekoliko dobrih prilika, a poslednju na meču promašio je Toni Kros, u četvrtom minutu nadoknade vremena, kada je pogodio desnu stativu.

Real ima pobedu i dva remija i četvrti je na tabeli, a Levante sa istim brojem bodova zauzima peto mesto.