(VIDEO) ARSENAL LIDER ZVEZDINE GRUPE: Tobdžije pobedile Keln iz dvojke u keca

PREOKRET

Fudbaleri Arsenala napravili su preokret protiv Kelna u drugom poluvremenu i dobili meč prvog kola Lige Evrope - 3:1 (0:1).

"Tobdžije" su od starta zauzele prvo mesto u Grupi H sa tri boda, Crvena zvezda i BATE Borisov posle remija u međusobnom duelu imaju po bod, dok je Keln bez bodova.

Utakmica u Londonu imala je uvertiru, jer je pred stadion "Emirejts" došlo 20.000 navijača Kelna, većina bez ulaznica. Oni su želeli da uđu na tribine, što im nije dozvoljeno, pa su izazvali incidente, a početak meča je pomeren za sat vremena.

Kada je utakmica konačno počela Keln je poveo već u devetom minutu preko Kordobe.

Međutim, domaćin je golovima Kolašinca u 49. minutu, Sančeza u 67. i Beljerina u 82. došao do trijumfa.

Za "jarčeve" je od 35. minuta igrao Miloš Jojić.

Drugo kolo igraće se 28. septembra kada Keln dočekuje Zvezdu, a Arsenal gostuje u Belorusiji.

(Kurir.rs/Kurir sport)

(KURIR TV) MARAKANA JE EKSPLODIRALA: Evo kako je Radonjić s Delijama proslavio gol protiv BATE Borisova