(VIDEO) SRBIN NE NASEDA NA FORU: Slovak pokušao da prevari Mažića, pa dobio crveni karton

TEŽAK POSAO U GLAZGOVU

Najbolji srpski sudija Milorad Mažić delio je pravdu večeras na utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo između Škotske i Slovačke.

S obzirom na važnost meča, Mažić je imao težak posao, a u 23. minutu slovački reprezentativac Robert Mak pokušao je da ga nasamari. Naravno, nije uspeo.

Mak je probao da iscenira penal, ali Srbin nije "pao" na njegovu glumu, već mu je pokazao drugi žuti karton i poslao u svlačionicu.

Škotska je pobedila 1:0 autogolom Škrtela u 89. minutu i najozbiljniji je kandidat za ulazak u baraž.

(Kurir.rs/Kurir sport)

KURIR SPORT UŽIVO: Evo zbog čega će protiv Austrije odbrana biti važnija nego napad