(FOTO) LJUDI, ŽURIM! Postigao dva gola i u kompletnoj fudbalskoj opremi otrčao u porodilište da vidi sina!

POBEGAO DA UPOZNA DETE

Nesvakidašnja situacija stiže nam iz engelskog fudbala.

Rajan Kolkolf (22) sinoć je protiv Donkastera u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena postigao gol za 2:0 i mirno otišao sa saigračima u svlačionicu.

Ali tamo je saznao da je supruzi puknuo vodenjak te da je hitno prebačena u porodilište.

Nervozni fudbaler se vratio na teren, u 53. minutu zaradio je žuti karton, a pet minuta kasnije postigao i svoj drugi gol na utakmici. Više nije mogao da čeka pa je zamolio trenera da ga zameni kako bi mogao da ode u porodilište.

"Čim je postigao drugi gol izašao jer mu glava očito više nije bila na terenu. I mi smo ljudi, ima nas svakakvih. Neko bi čekao kraj utakmice, neko bi još bio u svlačionici, ali Rajan je samo želeo da bude uz svoju suprugu", rekao je pomoćni trener Lim Ričardson.

Uzbuđeni Kolkolf iz svlačionice je samo uzeo ključ od automobila, te u kopačkama i dresu odjurio u porodilište. Da stvar bude bolja, stigao je tačno na porođaj, a ubrzo nakon njega stigao je i predsednik kluba Dejvid Šerp i na društvenim mrežama objavio fotografiju Rajana sa sinčićem u punoj "ratnoj" opremi.