Najnovije vesti

TEŽAK POSAO I PUTEŠESTVIJE ČEKAJU ORLOVE U RUSIJI: Pogledajte raspored utakmica Srbije u grupnoj fazi SP 2018
Foto: EPA Desk

POZNATO JE GDE IGRAJU

TEŽAK POSAO I PUTEŠESTVIJE ČEKAJU ORLOVE U RUSIJI: Pogledajte raspored utakmica Srbije u grupnoj fazi SP 2018

Fudbal

Fudbalska reprezentacija Srbije igraće u Grupi E na Svetskom prvenstvu u fudbalu 2018. godine sa Brazilom, Švajcarskom i Kostarikom, odredjeno je danas žrebom u Moskvi.
 

Srbija će prvu utakmicu igrati 17. juna sledeće godine protiv Kostarike u Samari.


Protivnik u drugom kolu biće Švajcarska 22. juna u Kaljiningradu, dok će poslednju utakmicu igrati sa Brazilom 27. juna na stadionu Spartaka u Moskvi.


Svetsko prvenstvo održaće se od 14. juna do 15. jula sledeće godine.

 

SASTAVI GRUPA NA SVETSKOM PRVENSTVU

 

Grupa A: Rusija Saudijska Arabija Egipat Urugvaj

Grupa B: Portugal Španija Maroko Iran

Grupa C: Francuska Australija Peru Danska

Grupa D: Argentina Island Hrvatska Nigerija

Grupa E: Brazil Švajcarska Kostarika Srbija

Grupa F: Nemačka Meksiko Švedska Južna Koreja

Grupa G: Belgija Panama Tunis Engleska

Grupa H: Poljska Senegal Kolumbija Japan

POGLEDAJTE RASPORED SVIH GRUPA

 

Grupa A:

A1 Rusija
A2 Saudijska Arabija
A3 Egipat
A4 Urugvaj

 

1. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 14. jun (17.00): Rusija - Saudijska Arabija
Jekaterinburg - 15. jun (14.00): Egipat - Urugvaj

2. kolo:

Sankt Peterburg - 19. jun (20.00): Rusija - Egipat
Rostov - 20. jun (17.00): Urugvaj - Saudijska Arabija

3. kolo:

Samara - 25.jun (16.00): Urugvaj - Rusija
Volgograd - 25. jun (16.00): Saudijska Arabija - Egipat

 

Grupa B:

B1 Portugal
B2 Španija
B3 Maroko
B4 Iran

 

1. kolo:

Sankt Peterburg - 15. jun (17.00): Maroko - Iran
Soči - 15. jun (20.00): Portugal - Španija

2. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 20. jun (14.00): Portugal - Maroko
Kazanj - 20. jun (20.00): Iran - Španija

3. kolo:

Saranks - 25. jun (20.00): Iran - Portugal
Kalinjingrad - 25. jun (20.00): Španija - Maroko

 

Grupa C:

C1 Francuska
C2 Australija
C3 Peru
C4 Danska

 

1. kolo:

Kazanj - 16. jun (12.00): Francuska - Australija
Saransk - 16. jun (18.00): Peru - Danska

2. kolo:

Jekaterinbrug - 21. jun (14.00): Francuska - Peru
Samara - 21. jun (17.00): Danska - Australija

3. kolo:

Moskav, Lužnjiki - 26. jun (16.00): Danska - Francuska
Soči - 26. jun (16.00): Australija - Peru

 

Grupa D:

D1 Argentina
D2 Island
D3 Hrvatska
D4 Nigerija

 

1. kolo:

Moskva, Otkritje Arena - 16. jun (15.00): Argentina - Island
Kalinjingrad - 16. jun (21.00): Hrvatska - Nigerija

2. kolo:

Nižnji Novgorod - 21. jun (20.00): Argentina - Hrvatska
Volgograd - 21. jun (17.00): Island - Nigerija

3. kolo:

Sankt Peterburg - 26. jun (20.00): Nigerija - Argentina
Rostov - 26. jun (20.00): Island - Hrvatska

 

Grupa E:

E1 Brazil
E2 Švajcarska
E3 Kostarika
E4 Srbija

 

1. kolo:

Samara - 17. jun (14.00): Kostarika - Srbija
Rostov - 17. jun (20.00): Brazil - Švajcarsrka

2. kolo:

Sankt Peterburg - 22. jun (14.00): Brazil - Kostarika
Kalinjingrad - 22. jun (20.00): Srbija - Švajcarsrka

3. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 27. jun (20.00): Srbija - Brazil
Nižnji Novgorod - 27. jun (20.00): Švajcarska - Kostarika

 

Grupa F:

F1 Nemačka
F2 Meksiko
F3 Švedska
F4 Južna Koreja

 

1. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 17. jun (17.00): Nemačka - Meksiko
Nižnji Novgorod - 18. jun (14.00): Švedska - Južna Koreja

2. kolo:

Soči - 23. jun (17.00): Nemačka - Švedska
Rostov - 23. jun (20.00): Južna Koreja - Meksiko

3. kolo.

Kazanj - 27. jun (16.00): Južna Koreja - Nemačka
Jekaterinbrug - 27. jun (16.00): Meksiko - Švedska

 

Grupa G:

G1 Belgija
G2 Panama
G3 Tunis
G4 Engleska

 

1. kolo:

Soči - 18. jun (17.00): Belgija - Panama
Volgograd - 18. jun (20.00): Tunis - Engleska

2. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 23. jun (14.00): Belgija - Tunis
Nižnji Novgorod 24. jun (14.00): Engleska - Panama

3. kolo:

Kalinjingrad - 28. jun (20.00): Engleska - Belgija
Saransk - 28. jun (20.00): Panama - Tunis

 

Grupa H:

H1 Poljska
H2 Senegal
H3 Kolumbija
H4 Japan

 

1. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 19. jun (14.00): Poljska - Senegal
Saransk - 19. jun (17.00): Kolumbija - Japan

2. kolo:

Jekaterinburg - 24. jun (17.00): Japan - Senegal
Kazanj - 24. jun (20.00): Poljska - Kolumbija

3. kolo:

Volgograd - 28. jun (16.00): Japan - Poljska
Samara - 28. jun (16.00): Senegal - Kolumbija

 

 

kurir.rs / kurir sport

foto: EPA / Desk

 

POGLEDAJTE BONUS VIDEO:

Ma kakav Mundijal!? Ovo je na Balkanu važnije

 

RAZMENA SADRŽAJA

Inicijalizacija u toku...