(VIDEO) LAKA ČETVORKA LIVERPULA: Crveni protutnjali Bornmutom

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras u gostima Bornmut sa 4:0 u poslednjoj nedeljnoj utakmici 18. kola engleske Premijer lige.

Ekipa Jirgena Klopa kontrolisala je utakmicu od samo početka, a do prednosti stigla je u 20. minutu posle odlična solo akcije Filipa Kutinja, koji je prošao gotovo celu odbranu rivala i preciznim udarcem sa oko 10 metara savladao Asmira Begovića.

Samo šest minuta kasnije Dejan Lovren dobro se snašao posle gužve nakon kornera i glavom sa svega par metara povisio na 2:0.

Najbolji strealc Premijer lige Mohamed Salah je u 44. minutu iskoristio dobro dodavanje Aleksa Okslejd-Čembrlejna u prazan prostor i nakon trka, te driblinga sa par metara povisio na 3:0.

Liverpul u drugom delu meča nije srljao i do četvrtog gola stigao je u 66. minutu, a strelac je posle centaršuta Kutinja s leve strane bio Roberto Firmino.

Liverpul se ovom pobedom vratio na četvrto mesto Premijer lige sa 34 boda, dok je Bornmut 16. sa 16.

(Beta, Foto: AP)

(VIDEO) PENAL U FAVELAMA! Mirnije nego u večitom derbiju, a razlog je prilično ubedljiv!