BRAJTON I BORNMUT PODELILI BODOVE: Prvi meč Premijer lige u 2018. godini bez pobednika

ODIGRALI 2:2

Fudbaleri Brajtona i Bornmuta odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 22. kola Premijer lige.

U prvoj utakmici Premijer lige u 2018. godini, Brajton i Bornmut su imali 42 šuta na gol, od kojih 15 u okvir gola, ali su postigli samo četiri pogotka.

Domaći Brajton poveo je u petom minutu golom Entonija Nokerta, a izjednačio je Stiv Kuk u 33. minutu. Novo vođstvo Brajtonu doneo je Glen Marej u 48. minutu, a bod gostima obezbedio je Kalum Vilson golom u 79. minutu.

Brajton je poslednje tri utakmice bez pobede i posle drugog uzastopnog remija zauzima 12. mesto na tabeli s 23 boda. Bornmut je 13. na tabeli s dva boda manje.